Витончене, творче мистецтво писання.

Коли ви чуєте “мистецтво писання”, ви можете не думати, що результати можуть бути витонченими або хитрішими. Але ти будеш здивований. Художник та інструктор Сандрін Пеліс’єр, автор картини “Уявні квіти”, показує, як креативний, веселий та несподівано елегантний скреблінг може бути з цим показовим рисунком портрети.

І якщо ви зацікавлені в тому, як все замальовувати і писати – може бути веселим і творчим виходом для вас, приєднуйтесь до нас. SketchKon – перша подібна подія для артистів, любителів начерків та творчих, натхненних людей – принесла вам по ARTISTSNetwork і відбувається в листопаді цього року в Пасадені!

Тепер, на картинне мистецтво!

Весело, легко і мило

Розмальовки малюнків дуже весело створювати, їх також легко зробити, навіть якщо ви робите кобурний портрет. Вам не потрібно знати, як малювати портрети, щоб зробити їх, оскільки ми збираємося використовувати напівпрозорий папір Yupo з контрольний малюнок під ним. Вони також не беруть це довго і часто призводять до несподіваних результатів. Портрет у цій демонстрації було зроблено приблизно через 20 хвилин.

Щоб зробити портрети котячих вам потрібно:

+ Прозорий папір, я використовував напівпрозорий папір Yupo, але ви також можете використовувати відстежувальний папір

+ Маркери: Якщо ви хочете, щоб ви намалювали архівацію, я рекомендую маркери Sakura pigma micron. Якщо архівні властивості не є такими важливими для вас, ви можете використовувати маркер тонкого лінії Sharpie або будь-який маркер. Деякі маркери можуть розмити, особливо якщо вони не повністю сухі, тому не забудьте не покласти руку на область, яку ви просто намалювали.

+ Принтер для друку довідкового зображення

Що в чіпці?

Ми збираємося відтінкувати портрет з каракулями. Коли я роблю каракулі, я просто думаю про те, як робити ті ж рухи, які я роблю, коли пишу, але не намагаючись зробити жодного конкретного листа.

Якщо ви не звикли до всього цього писаного мистецтва і хочете навчити себе трохи, перш ніж починати з портрета, ви можете зробити тональний масштаб. Просто додайте більше каракулів, коли переходите на наступний квадрат праворуч, доки не досягнете чорного або чорного квадрата.

Коли ви готові розпочати роботу над портретом, надрукуйте чорно-білу версію картинки, яку хочете намалювати, до розміру, який хочеться зробити за малюнок.

Потім ви можете скопіювати портрет, який ви надрукували на зворотному боці вашого паперу Yupo або відстеження паперу, щоб переконатися, що воно не рухається.

Почніть з малюнка основних функцій і контурів. Ви також можете накреслити кілька областей світла і тіні на обличчі. Я вважаю, що простіше почати з короткого накреслення функцій, а потім перейти.

Наступні кроки

Після того, як ви позначили ці функції, ви можете почати писати, просто створюючи випадкові позначки. Для темних областей ваші каракулі досить суворі і для легких областей простору їм більше.

Мені подобається працювати від темноти до світла, але ви також можете працювати від світлого до темного.

Слідкуйте за додаванням інших каракулів. Подивіться на свій еталонний малюнок, щоб побачити, як темні звучать, і відтворювати їх, накреслюючи малюнки.

Продовжуйте працювати, поки не заповните всю картину. Тоді ви можете захотіти сфотографувати свій малюнок і подивитися на нього як мініатюру або дивитись на нього. Подивіться, які настройки ви хочете або потрібно зробити.

Ваш портрет не буде повністю точний або має ідеальну схожість, оскільки ця техніка не дозволяє занадто високу точність. Але це буде цікаво виглядати. ?

Я роблю рисунки малюнками портрети моїх дітей. Ось декілька моїх фаворитів. Точно досліджуйте, як поставити “мистецтво” в накреслення. Це чудовий спосіб зробити малюнок, не кажучи вже про портрети, легкий, веселий та цікавий.