Кожен колір для вас

Затишок для якісного творчого проведення часу в студії з цими продуктами. Якщо ви шукаєте натхнення, подивіться далі, ніж ваша колірна палітра. Там майже нічого немає, що дасть вам краще, ніж яскравий, соковитий колір. І ці фарби в значній мірі гарантують, що ви завжди знайдете потрібний колір, який вам потрібно висловити в цьому сезоні!

“UTRECHT CADMIUM-FREE ARTISTS’ OIL COLORS”

Отримайте більше того, що ви любите, і менше того, що ви цього не робите. Нова лінійка масла, що не містять кадмій, Utrecht забезпечує поліпшені кольорові властивості, підвищену блиску і збалансовану відстань кольорів у порівнянні з кольорами кадмію, і вони є безпечними для художників та навколишнього середовища.

“FW ACRYLIC ARTISTS INK”

Будьте обережні, де ви показуєте або працюєте з кольоровими чорнилами, багато хто не є світлостійкими! FW є як світлостійкими, так і постійними, оскільки вони виготовлені з реальним пігментом.

Ink Painters FW – це пігментна водно-стійка рідина акрил у діапазоні 45 кольорів та 22 кольорів перламутрового кольору. Високий ступінь світлостійкості в широкому діапазоні повністю перемішування кольорів зробити їх ідеальними для використання художниками.

Кольори також можна розбавити, щоб досягти найтонших тонів, дуже подібних за характером акварелі. Фармацевтична рідина акрил сушить до вологонепроникної плівки практично на всіх поверхнях, і послідовні шари можуть бути прокладеними.

FW найкраще працює з новими маркерів FW Mixed Media у різних розмірах та різноманітних підказках, а також традиційними пензлями, аерографами, олівцями та іншими технічними ручками.

“LUKAS CRYL LIQUID ACRYLICS”

LUKAS CRYL Рідкі акрилові ідеально підходять для художника, який шукає ефекти акварелі з постійністю, рідкими щітковими мазками з відмінним покриттям або просто універсальним акрилом із високоякісним якістю, що витримав випробування часом!

  • 48 кольорів в зручних 250-міліметрових пляшках
  • Консистенція рідини для тонкого скління або акварельної техніки
  • Висока концентрація пігменту забезпечує яскраві та блискучі кольори
  • Послідовність старіння без поглиблення

Висока стійкість до світла та старіння без поглиблення гарантуються високоякісними пігментами та зв’язуючими речовинами. Колір не має нижчої світлостійкості, ніж 6-7 на міжнародній стандартній шкалі вовни 8 кроків. Отже, відтепер кольори будуть блищати так само, як і сьогодні.

“WINSOR & NEWTON DRAWING INK COLLECTION”

Цей набір містить шість швидко стійких, водостійких, прозорих фарб. Розвести їх водою для делікатного миття, змішати їх різними кольорами або використовувати їх прямо з пляшки для яскравих тонів. Також входять дерев’яна ручка-ручка, п’ять гнізд і гладка картридж-папір.

“LIQUITEX PROFESSIONAL ACRYLIC INK”

На відміну від звичайних чорнил, ці ультрафлюйдені акрилові фарби виробляються з дрібнозмішеними пігментами замість барвників. І, як і всі акрилові, вони швидко висохли і постійно висохнуть і не переміщуватиметься і не кровоточать, коли вони будуть повторюватися або наповнюватися шаром. Ви отримуєте інтенсивний, чистий, світлостійкий рідкий колір у діапазоні не прозорості з цими ультрафіолетовими акриловими чорнилами, виготовленими з пігментів із художньою якістю.

“RICHESON OILS”

У 2018 році до лінії Richeson Oils додано одинадцять нових кольорів, включаючи нові

земні тони, приголомшливий блюз і блискучі вогні. Richeson Oils є професійно-

якісні олійні фарби, виготовлені в штаті Вісконсін. Ці маслянисті, багаті кольори містяться у невеликій кількості

партії для забезпечення контролю якості та послідовності. Ваші нові кольори

включають: Кобальт Тиал, Кінгс Блю, Інданретен Блакит, Прозорий оранжовий оксид, Піррол Оранж, Нікель Титанат, Блискуче Зелене Світло, Блискуче Рожеве Світло, Блискучий Фіолетовий Світло, Кобальт-Грін і Кобальт Зелене Глибоке. Спробуйте ці популярні падіння продуктів зараз!