Художні поради для ручок і чорнила

Чорнила для початківців

Спробуйте всі ці поради щодо роботи з ручкою та чорнилом у наступному ескізі, накреслення чи малюнку! Плюс намалюйте техніки на ручку та фарбу для початківців, які ми тут використовуємо, так що ви маєте великий успіх, використовуючи цей рідкий художній матеріал, зберігаючи свої улюблені фарби та багато іншого.

Основний чорний і більше

Чорна індійська чорнила – це ваша ідентифікація. Це пігментний, легкий, постійний і водонепроникний. Але якщо ви хочете вийти за рамки чорного кольору, картриджі дозволяють легко поміняти кольори. Немає необхідності в старому шкільному чорнилі.

Коли ви готові поставити свої чорнило на випробування, перші кроки: малюнок з ручкою та чорнилом – це ваш гід.

Ніяких зайвих списків

За допомогою ручки та чорнила ви не зможете скасувати удар. Ось що робити замість цього.

 • Перший карандаш. Ніхто не каже, що ти повинен піти постійно зразу.
 • Подумайте двічі, чернило один раз.
 • Практика. Тримайте папір з брухту поблизу, щоб пробувати пробні складні проїзди.
 • Додати до. Просто продовжуйте рухатись за допомогою інших штрихів, промивання води або акварелі, або паперу для зведеного вигляду.
 • Обіймайте це. Не думайте про те, що ви поставили як про помилку – це виклик і можливість. Скористайтеся цією перевагою.

DIY Ink

Ви можете зробити чорнила, кип’ятячи плоди з дубового або чорного дерева горіха.

 1. Шукайте темні фрукти, які падають на землю.
 2. Принесіть їх до кипіння у воді, а потім варите їх протягом чотирьох до шести годин, додайте воду у міру необхідності.
 3. Налийте рідину через сирну тканину, щоб процідити – двічі.
 4. Додати трохи етилового спирту (щоб убити що-небудь oogy).
 5. Додати гумми арабіка як зв’язувальний матеріал. Тепер у вас є чорнила чорнила, близька до того, що використовується Рембрандтом.

Світлі справи – спонсорована порада

Будьте обережні, де ви показуєте або працюєте з кольоровими чорнилами, багато хто не є світлостійкими! FW є як світлостійкими, так і постійними, оскільки вони виготовлені з реальним пігментом.

Ink Painters FW – це пігментна водно-стійка рідина акрил у діапазоні 45 кольорів та 22 кольорів перламутрового кольору. Високий ступінь світлостійкості в широкому діапазоні повністю перемішуваних кольорів зробити їх ідеальними для використання художниками.

Кольори також можна розбавити, щоб досягти найтонших тонів, дуже подібних за характером акварелі. Фармацевтична рідина акрил сушить до вологонепроникної плівки практично на всіх поверхнях, і послідовні шари можуть бути прокладеними.

FW найкраще працює з новими маркерів FW Mixed Media у різних розмірах та різноманітних підказках, а також традиційними пензлями, аерографами, олівцями та іншими технічними ручками.

На поверхні

З пером та чорнилом ваша поверхня, мабуть, папір. Скористайтеся перевагами цього – часто повертайте свою поверхню на повний набір ударів і робочих кутів. Експериментуйте з переробленим папером, креслярським папером, щитом Bristol та матовим струменевим папером, а також з холодними та гарячими поверхнями. Ваші оцінки будуть виглядати по-різному в кожному.

Різноманітність

Малюнки Ван Гога показують різноманітність знаків. Він використовував тростини, перо та авторучки для створення різноманітних ліній. Наслідувати приклад!

Карта ваших рухов

 • Спочатку покрийте найбільші, найлегші зони. Зробіть ваші люки лінії і хрестоподібні широко і з легкою рукою.
 • Перейти від світлових знаків до темних. Таким чином, ви даєте собі додаткові знаки.
 • Точки, люки, перехрестя, плавні лінії, каракулі – використовуйте їх усі!

Це мистецтво, що виграє місяць

“Часто одна чи більше ніжок мого плеєн-повітряного мольберта занурюються в землю, тому я розміщую пластикові кришки з арахісових баночок під ногами для більш міцної, більш надійної поверхні, щоб підтримувати мій мольберт. Я також зберігаю запасні частини в моєму наборі для водяних посуду, змішувальних палітр та інших застосувань. “-Cindy Trevitt

Знайомтеся з спонсором

Даллер-Роуні може простежити свої лондонські коріння ще в 18 столітті. Компанія Rowney була заснована в 1783 році, коли Річард і Томас Роуні, які керували магазином, що продавав парфуми та перуки, вирішили спрямувати свої зусилля на розвиток кольорів для художників. Компанія швидко створила репутацію для виготовлення високоякісних художніх матеріалів. Із великою гордістю він продовжує робити це сьогодні, охоплюючи всі канали та сектори ринку образотворчого мистецтва, а також продукти, створені для вимірювання, створені для професіоналів та аматорів, а також для студентів та початківців.

Ваші художні навички- чорнило

Виграй місяць вільного доступу до Мережі телевізійних виконавців! Надішліть електронною поштою своє улюблене мистецтво на info @ artistsmagazine.com за цим рядком теми: “Art Hacks” буде працювати щомісяця. Матеріали можуть бути змінені для довжини та чіткості.