Боїтеся почати малювати?

Досвідчені художники не пам’ятають, як це було, коли вони тільки починали. Картина для початківців може бути лякаючою! Є кілька ключових інструментів і безліч опцій. Легко опустити руки, але я тут, щоб сказати вам, що ви не будете відчувати себе боязко і зможете нанести кисть на поверхню після прочитання цієї статті, а це стосується найважливіших речей (їх там всього три!), Щоб вирішити, коли ви почнете малювати.

Картина для початківців – полотно

Малювати – це не трюк. Є багато поверхонь, і ми просимо вас розібратися і зрозуміти, яка поверхня привертає вас.

Яка папір? Ви можете вибрати акварельний живопис або малювання чорнилом, але акрилова живопис використовується на папері теж. Просто знайдіть більш щільний папір, щоб вона не морщилась під вашими фарбами. Крім того, папір може бути супер гладкою або бути текстурної. Текстурована папір більш підходить для жестової живопису. З гладкою папером набагато простіше працювати, коли ви хочете намалювати багато деталей.

Подобається картон? Картон відмінно підходить для акрилового живопису. Це дешево, ви можете переробляти його, якщо ви маєте можливість, і він поставляється в тоннах унікальних розмірів або можна легко зменшити до потрібного розміру. У нього кращий «зовнішній вигляд», ніж у класичного полотна, але, можливо, полотно вам підходить. Але картон – мій улюблений.

Багато художників-авангардистів малювали на вільному полотні, які прилипли до стіни або вміщеному на підлогу. Це зручний варіант. Але покупка попередньо заґрунтованого полотна, буде ідеальної, якщо ви хочете відразу почати малювати і не хочете витрачати час на розтягування власного полотна.

Картина для початківців – кисть

Картина для початківців – це не трата часу або грошей. Купівля тонни кистей – це досконала дурість, тому я рекомендую починати з однієї кисті. Ось чому у мене є одне слово для вас: “Фільберт”. Ця кисть має круглий наконечник, м’які краю і форму мигдалю. Вона ідеальна, тому що дозволяє зробити багато різних штрихів:

  • Прямі прямокутні штрихи з розм’якшеним краєм
  • Тіньові лінії
  • Поверхневі тонкі лінії від малювання кінчиком
  • Великі смуги з широкою стороною кисті
  • Деталі і відблиски з кінчиком

Використовуйте цю кість і з’ясуйте, що вона може зробити. Вчіться на цьому. Потім додайте інші кисті.

Картина для початківців – палітра

Вибір квітів для вашої палітри – все це питання вашого вибору. Деякі художники працюють з 30 або більше квітами, багато з яких є дуже спеціалізованими пігментами або просто фаворитами. Деякі художники працюють в чорно-білому стилі, додаючи відтінки сірого. Для початківця, краще пошукати готовий комплект фарб від будь-якого виробника фарб. Ви отримаєте 6-10 квітів, в тому числі чорно-білі, які рекомендуються як набір, і які гарантовано будуть добре поєднуватися.

Чорний. Білий. І стандартний набір. Він становить кілька кольорів, які ви можете використовувати за допомогою проб і помилок, щоб отримати практично будь-який колір, який ви хочете. Просто пам’ятайте – завжди змішуйте свою палітру. Приміщення квітів в тому ж порядку дозволить вам запам’ятати, де кожен колір, щоб ви могли інстинктивно досягти того, чого хочете.

Я не починав додавати колір протягом довгого, довгого часу, коли вчився малювати. Картина для новачків означає, що робота з чорно-білими – найпростіша «палітра», яку ви можете вибрати.

Картина для новачків – це те, що ви хочете на поверхні, яку кисть ви використовуєте і як виберіть свою палітру.